Kontakt

Kapslování doplňků stravy

Jsme tady, abychom Vám dodali ten nejlepší doplněk stravy, se kterým budete maximálně spokojeni. Váš jedinečný doplněk v sypké směsi nejdříve vyvineme, pak vyrobíme, naplníme do vhodných kapslí a ty dle Vašich přání nadávkujeme do dóz.

Naše služby zahrnují kapslování doplňků stravy a přírodních extraktů do kapslí všech velikostí a barevných variant. Hlavní výhoda našich kapslí spočívá v precizním dávkování účinných látek.

Využíváme 100% přírodní kapsle buď ze želatiny, a nebo z celulózy. Naše kapsle jsou bez plnidel, umělých přísad, bez zápachu a chuti, což zajišťuje příjemné užívání, a především rychlé vstřebávání účinné látky.

Vybírat můžete z kapslí různých barevných kombinací. Dodáme Vám také kapsle průhledné, aby měl zákazník možnost vidět směs samotnou. Želatinové kapsle jsou vyrobeny ze 100% hovězí želatiny. Vegetariánské kapsle jsou vyrobeny ze 100% celulózy a jsou vhodné pro vegetariány a vegany.

Nabízíme také enterosolventní kapsle s posunutou rozpustností, které se využívají především pro výrobu produktů s probiotiky, kdy dochází k jejich uvolnění až v tenkém střevě.

Různé barevné kombinace

Naše želatinové i vegetariánské kapsle jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních. Pokud máte zájem o specifickou barvu, napište nám a rádi Vám ji dodáme.

Profesionální balení kapslí

Kapsle Vám zabalíme do dóz, vytiskneme a nalepíme etiketu. Zakapslovaný doplněk stravy kompletně připravíme pro úspěšný prodej.

Personalizovaný potisk kapslí

V případě zájmu Vám rádi poskytneme kapsle s logem či libovolným textem dle výběru.

Doplňky stravy ve formě sypkých směsí

Vyvineme a vyrobíme pro Vás sportovní suplementy, náhrady jídel a doplňky obsahující látky, jako jsou vitamíny a minerály, podle Vašich specifických představ.

Tyčinky

Navrhneme a vyrobíme Vám různé varianty kvalitních tyčinek na míru.

Pasty a krémy

Připravíme pro Vás různé druhy past a krémů.

Míchání surovin, kapslování a tabletování

Vybrané suroviny pro Vás smícháme v sypké i tekuté formě a dodáme v podobě kapslí či tablet.

Balení a etiketování

Poskytujeme kvalitní balení a označení doplňků stravy pro efektivní ochranu s skladování Vašich produktů.

Legislativní poradenství

Poradíme Vám s procesy spojenými s úspěšným uvedením Vašich doplňků stravy na trh.

Hledáte partnera pro výrobu doplňků stravy? Pak jste na správném místě!

Kontaktujte nás

Záruka kvality a transparentnosti

Kvalita je pro nás na prvním místě. Veškeré procesy spojené s vývojem a výrobou doplňků stravy pravidelně prochází přísnými kontrolami a certifikacemi, abychom Vám mohli zaručit nejvyšší kvalitu Vašeho produktu.

crossmenuchevron-down